brcro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

+3
Vucho
Schoppar
Admin
7 posters

brcro :: RPG :: Avanture

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Fliga sri lis 21, 2009 9:18 pm

Zanimljiv razvoj dogadjaja. Dva svecenika, dva maga....Izgleda da u danasnjem svijetu sve dolazu u paru, kako ironicno. Ovoga puta necu moci prihvatiti usluge obojice. Neka bolji pobijedi.

Knowlege Nobility & royalty:

Spoiler:


Dali su mi od nekuda poznata ova gospoda? Moram znati kako da ih na pravi nacin oslovim.

"Gospodo" - obracam se svim prisutnima " u zivotu sam naucio jedno a to je da se znanje najvise cijeni, ali ipak dodao bi - tek poslije odanosti." -govorim ocima sibajuci pogledom sve prisutne a na kraju pogled zaustavljam na dvojici magova. "Boriti cete se ali ne do smrti. Onaj koji se pokaze vjestijim dobiti ce source holdinge i postati ce Dvorski mag. Naravno pobjednik ce ugovorom i zakletvom krvlju prisegnuti na vjernost meni i Vojvodstvu Tournen. Dali su sukubljene stranke suglasne?" - zavrsim.
Fliga
Fliga

Broj postova : 32
Join date : 09.10.2009
Age : 42
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Vucho sri lis 21, 2009 9:31 pm

Okrecuci pogled prema konkurentnom magu, Ansem izgovara samo jednu rijec: "Suglasan"
Vucho
Vucho
Admin

Broj postova : 23
Join date : 16.10.2009
Age : 40
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Admin sri lis 21, 2009 9:37 pm

Gaerlond klimne, podlo se cereći. S ovim vilenjačkim isprtkom bit će lak poso...misli
Fylie se nasmije: „Dvoboj je jedino časno rješenje.“
Aelis: „Magijski dvoboj, huh, to je nešto za vidjet!“
Jaedima Tuor klecne čuvši sigurne riječi vojvode. Zakorači između dva čarobnjaka s ispruženim rukama. "U ovoj kući ne želim gledati prolivene krvi, ali (blagi naklon vojvodi) svjesna sam drevnih običaja i pravila koja je uspostavio još Vaš otac Gilgaed Flaertes i poštovat ćemo ih. Pošto sam ja vladarica kuće i domaćica zahtjevam da se dvoboj održi bez proljevanja krvi, neka bude 'Dvoboj umješnog jezika' pa koji bude vještiji u samohvali ili vrijeđanju drugoga nek odnese pobjedu!!!“
Po ovim riječima bura oduševljenja prolije se dvoranom. Nitko nije želio biti blizu kad počnu letjeti čini uokolo, a sve zanima ishod.
Grofica Tuor nastavi: „Borci odaberite po jednog sudiju koji će presuditi dvoboj.“
Gaerlond frkne. Premjeri dvorjane oko sebe i zaustavi se na Fylie. „Ona. Iako mi ne bi bilo žao da mu prolijem vilenjačku krv...“
Fylie klimne i istupi. Svi gledaju u novopridošlog maga izrazito plavih očiju.
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 107
Join date : 06.10.2009

https://brcro.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Fliga sri lis 21, 2009 9:42 pm

"Prijedlog cak i bolji i od moga, nadmasili ste samu sebe grofice Jaedim"- progovorim zadovoljnim smijeskom. "Postarajte se da se ispuni groficina zelja" - naredim.
Fliga
Fliga

Broj postova : 32
Join date : 09.10.2009
Age : 42
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Vucho sri lis 21, 2009 9:43 pm

"Vladaricu kuce, Groficu Tuor. Ako ne tražim previse, naravno."
Upitan pogled upucije prema domacici.
Vucho
Vucho
Admin

Broj postova : 23
Join date : 16.10.2009
Age : 40
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Admin sri lis 21, 2009 10:16 pm

Jaedima se složi ukoliko ima nekakvih osjećanja glede toga ne pokazuje ih: „Bit će mi čast. Ne može biti drugačije nego da treći sudac bude vojvoda. To bi bilo jedino pravedno. Okršaj će se odvijati u tri kruga po ovim pravilima: prvo, trebate se pokazati u najboljem svijetlu, za tim slijedi usporedba sa životinjom sebe i/ili protivnika, a onda detaljan opis protivnika... neka dvoboj započne...“

Rulja se natiskala oko kruga kojega su napravili vojvodini oružnici. U središtu su dva čarobnjaka mjerili jedan drugoga.

„...Neka prvo počne izazivač Ansem Plavooki.“ Jaedimine riječi su izazvale valove šapata kroz dvoranu. Čini se da je novopridošlica imao dosta pokolnika, poglavito među damama...
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 107
Join date : 06.10.2009

https://brcro.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Clement sri lis 21, 2009 10:30 pm

Trošne zidine obrasle bršljenom i mahovinom rastuživale su me. Dojahao sam na konju, gotovo neprimjetno.
Iz unutrašnjosti dvorane dolazio je žamor i svi su bili okrenuti prema centru dvorane, lakoćom sam neopaženo prošao pored vitezova i pogledom već po navici obuhvatio prostoriju.

Za ovo veče sam svoju kratku sijedu kosu sakrio ispod kapuljače. Odjenio sam crveno i plavo, pa ipak je ovo vesela noć, a kako mi se čini i zabavna. Našao sam ugodnu poziciju dograbio kalež vina sa služavnkinog pladnja i namignio joj, noći su još uvjek hladne....za zanimanjem sam promatrao situaciju, proučavao lica i pokrete.
Clement
Clement

Broj postova : 23
Join date : 17.10.2009
Age : 1945

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Fliga sri lis 21, 2009 10:41 pm

Zavalio sam se u svoju stolicu ugrabio kalez vina i prepremio se da uzivam u ovoj malenoj egzibiciji. Pogledom sam prelazio preko nazocnih da vidim kome idu njihove simpatije i kakva je njihova reakcija na trenutni razvoj dogadja.

Spoiler:
Fliga
Fliga

Broj postova : 32
Join date : 09.10.2009
Age : 42
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Vucho sri lis 21, 2009 11:44 pm

"Kako zelite."
Lagani naklon prema grofici.
"Inteligentan, sarmantan,... ugodan za oko... (Lagani smjesak). Skolovan. Tecno govorim 5 jezika. Znajem pokrivam nekoliko podrucja, no posebno bi istaknuo znaja povijesti, religije i prije svega, naravno, magije.
Skroman, pristojan, ugodan u drustvu, primjerenog ponasanja i naravno odan.
Posljednje, ali ne najmanje vazno, svjestan vlastitih ogranicenja."
(Smjesak)

"Ovime bi rijec prepustio konkurentu."

(laganim pokretom ruke i pogledom Gaerlondu pokazuje da mu predaje rijec)
Vucho
Vucho
Admin

Broj postova : 23
Join date : 16.10.2009
Age : 40
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Admin sri lis 21, 2009 11:52 pm

"Pih! Ja sam učenik važnog čarobnjaka s istoka Anuirea, on me priučio neslućenim vještinama!!! Preko noći sam bio u mogućnosti mijenjati tkanje svijeta oko sebe! Iz ruku bi suklala vatra (iz prstiju mu izađu plamičci i zaigraju u vis us glasan uzdah publike), razumjevao bih jezike stranaca, srušio pticu u letu do udaljenosti pogleda čarolijom. Ja sam vjeran i odan, pošten i hrabar. Zar nije tome dovoljan dokaz što sam tu?!? Nije me život mazijo, al' sam se uvjek doček'o na noge. Ja sam oštar k'o brechturski bodež brz k'o strijela, bridak k'o najoštrija khinasijevska sablja (na spomen Khinasi se zagrcne!) širi ruke čineći krug: „cijeli svijet će drhtati od vojvodine moći kad ja upregnem moći zemlje u tom cilju“... ruke završe krug u teatralnom pljesku, „a neprijatelje zgazim k'o muhe!!!“

Emanuel:
Spoiler:
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 107
Join date : 06.10.2009

https://brcro.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Clement čet lis 22, 2009 5:37 pm

Ovi napuhani pijetlovi nisu me nimalo zabavljali. Laganim korakom sam se spustio u kuhinju, da uz ugodan razgovor sa kuharicom vidim što ima novo Tuor s holdu

"Draga Hidalga kako stare kosti" - upitao sam ju?

naravno nisam joj vjerovao ni malo proučavao sam ju dok je govorila

Admin:
Spoiler:
Clement
Clement

Broj postova : 23
Join date : 17.10.2009
Age : 1945

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  drwoje čet lis 22, 2009 5:47 pm

Sjeo sam i popio naiskap čašu vina. Situacija se primirila ali ipak ne treba se previše opuštati. Iako su se ova dvojica zadovoljila prepucavanjem riječima ništa ne garantira da bi osoba koja će iz ovoga izaći kao gubitnik mogla napraviti glupost. Srećom Curicaecen je uvijek uz mene pomislio sam dok mi je ruka prošla preko simbola koji me veže uz Gospodara Oluja.

Sjedio sam i slušao. Dvije godine nikoga nije bilo a sada dva kandidata. I to kakva! Jedan je očito neuka seljačina koja nezna ni pričati anuirski jezik kako dolikuje pred gospodom. Nije da ja obraćam previše pozornosti na to, ali bi jedan budući dvorski čarobnjak ipak možda trebao.

A tek drugi! Prokleti poluvilenjak od svih. No, tko sam ja da sudim...
Po riječima mi se prvi čini elokventniji, ne vjerujem da će ga biti teško pobijediti u međusobnom blaćenju. Iskreno, neznam koja mi se varijanta manje sviđa...
drwoje
drwoje

Broj postova : 27
Join date : 19.10.2009

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Admin čet lis 22, 2009 11:13 pm

"Aha! Slavodobitno cikne niži čarobnjak, a kad smo već kod toga može i životinjska usporedba?!?“ tu se nakrene i uperi koščati prst u Ansema i kao bockajući: „ vid'la žaba di se konji kuju pa i ona digla nogu! Ha, ha.“

Clement
Spoiler:
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 107
Join date : 06.10.2009

https://brcro.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  drwoje pet lis 23, 2009 9:22 am

Inače nevolim gužvu, ali me nešto zanimalo kod mladića koji je upravo govorio. Pokušat ću se probiti bliže i vidjeti ga malo bolje

Matija
Spoiler:
drwoje
drwoje

Broj postova : 27
Join date : 19.10.2009

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Vucho pet lis 23, 2009 10:45 pm

"Khinasijevski pustinjski pretpostavljam. Najbolji na Ceriliji..."
(pogledava u vlastiti dlan, te se na vrhovima pojave plamcci)
"Cini se mocni carobnjace da potkova i zabi odgovara..."
"Meni zaba odgovara, ali vama konj ne. Pas je vasa zivotinja, a svi znamo da pas koji laje ne grize..."
(Zavrsivsi recenicu plamenim tekstom u zraku ispisuje rijec "sarlatan")
Vucho
Vucho
Admin

Broj postova : 23
Join date : 16.10.2009
Age : 40
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Admin pet lis 23, 2009 10:55 pm

„Ovaj bijedni, ofucani, ušati skot nije vrijedan naših pogleda.“ Gaerlond se okreće dok govori, „Kad ga pogledam ne mogu da ne žalim njegovu jadnu mjaku koju je očito oplodio neki vilenjak za sitnu paru! U cijelom svom životu nisam vid'jo veču nakupinu crvljivog futavog gnjilog izmeta. Vilenjak smrdi gore nego goblinsko govno! Preokreće mi se želudac od samog pogleda! Pogledajte samo te zle svjetleće oči. Mora da njime teče krv Azerai loze! Ubrzo će sigurno postat' Izopačen i jest malu djecu ko i svi vilenjaci, he, he.“ Okreće se prema sudijama: „ako želite to,“ uperi prestom, „onda nemojte glasati za mene, ali ja se pozivam na vašu čast, pa sad birajte, he, he.“
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 107
Join date : 06.10.2009

https://brcro.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Vucho ned lis 25, 2009 8:17 pm

Ansem se cinicnim prizvukom se nadovezuje na protivnikovu recenicu, pokusavajuci sloziti grimasu koja nalikuje Gaerlondovom licu:
"I sve ce nas iz ciste zlobe prokleti, dok cu ja, veliki Gaerlond, ocito priprost, bez manira, plamcima iz prstiju i jos nekolicinom djecjih trikova, omoguciti Vojvodi da zavlada citavim Anuirom, a pri tome se naravno dobro obogatiti..."

Ansem staje ispred Gaerlonda, te mu pogledava u oci:
"Ovdje ste, prijatelju, samo zbog novca i slave; a da ne spominjemo, kako covjek vaseg podrijetla posjeduje krv bogova?"


Zadnja promjena: Vucho; ned lis 25, 2009 9:29 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Preformulacija...)
Vucho
Vucho
Admin

Broj postova : 23
Join date : 16.10.2009
Age : 40
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Admin ned lis 25, 2009 8:44 pm

Dvorana odjekuje aplauzom, publika se čini zadovoljna i zabavljena. Gaerlond kipi od bijesa... jedva se svladava.
Fylie The Sword: „ po mom sudu pobjednik je Ansem, čini se da je čista i jednostavna srca“, gleda Ansema pogledom punim osjećaja. Tek sad je moguće primjetit da zlatna dijadema koja kupi spletove bakrenih vlati prikriva pomalo našiljene uši...
Grofica Tuor: „Po meni pobjednik argumentom i elokventnošću, iako pomalo nespretnom, je Gaerlond!
Huk. Rezultat je izjednačen. Sve su oči uprte u zamišljenog vojvodu, gosti niti ne znaju da o njegovoj odluci ovisi sudbina zemlje...
Clement:
Spoiler:

Emanuel
Spoiler:
Corvin
Spoiler:
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 107
Join date : 06.10.2009

https://brcro.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Fliga ned lis 25, 2009 11:32 pm

"Cijenjena gospodo. Gospodine Ansem, gospodine Gaerlond. Moram priznati da me, kao sto vidim i sve ostale prisutne, zabavila vasa predstava. Majstorski izvedeno." - zapljescem. "Nazalost pobjednik moze biti samo jedan i zato se nadam da se gubitnik nece naljutiti jer bi time samo ukaljao danasnji svijetli prikaz, a svijetlo su se prikazala obojica."
"Gospodine Gaerlond. Svidjelo mi se sve sto ste danas rekli i napravili osim jedne stvari, a bas zbog te jedne stvari, za vas mozda sitnice, ali za mene itekako vazne, morati cu vas proglasiti gubitnikom. Naime iz ciste kurtoazije prema nasim susjedima ne mogu za svoju usluge uzeti carobnjaka koji mi garantira da ce cijeli svijet drhtati od vojvodine moci."- pogledam prema prisutnim mi susjedima."Uistinu mi je zao, cak i vjerujem da niste tako misli, da je to bio samo los izbor rijeci, ali nazalost veceras se borba bila rijecima."- kazem mu gledajuci ga u oci.
"Gospodine Ansem. Nitko ne bira svoje roditelje i zato vam necu zamjeriti na vasem podrijetlu sve dok god ne budete iznevjerili vjernost prema meni i Vojvodstvu Touren, sto se toplo nadam i u sto sam uvijeren da se nece nikada dogoditi." - dolazim do Ansem i nudim mu da poljubi prsten kao izricanje vjernosti i vazalstva.
Fliga
Fliga

Broj postova : 32
Join date : 09.10.2009
Age : 42
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Vucho ned lis 25, 2009 11:51 pm

"Biti ce mi izuzetna cast."
Izrekavsi tu recenicu Ansem klekne pred vojvodu, prinoseci rukom prsten pema licu.
"Ovim cinom, Vojvodo Flaertas, zaklinjem se na odanu sluzbu vama i Vojvodstvu Touren. Vjerno cu vas sluziti dok god moje srce kuca u ovim prsima."
Poljupcem prstena je Ansem, napokon pogledao sudbini u oci...
Vucho
Vucho
Admin

Broj postova : 23
Join date : 16.10.2009
Age : 40
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  drwoje pon lis 26, 2009 4:28 pm

Divno. Još jedna od onih situacija koja nemože imati dobar kraj je završila. Treba gubitnika što prije udaljiti i izvesti iz dvorane. Da sam na regentovom mjestu stavio bi ga u tamnicu zbog neovlaštenog upada na zabavu. Onda bi ga pogubio.
PPromatrajući dvoranu primjetio sam da su sve oči uprte u regenta i u nakazu. Barem je regent pokazao da ima smisla za politiku i da pažljivo bira riječi. Možda i bude nešto od ovog svega. Znam samo da jedva čekam da ova ceremonija završi pa da se mogu posvetiti svojim obavezama. Uistinu mi nije do nikakva slavlja dok je zemlja u ovakvom stanju. Nadam se samo da će se nakaza dokazati dostojnim protivnikom Izopačeniku. Dosad je dobrim dijelom mirovao, možda zato što source u zemlji nije bio kontroliran pa nije bilo ni potrebe za direktnu akciju. Nema sumnje da će saznati za ovo, a kad sazna će vjerojatno i reagirati...
drwoje
drwoje

Broj postova : 27
Join date : 19.10.2009

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Schoppar pon lis 26, 2009 10:46 pm

Eh, predivno. Imamo i maga, mislim da bi sad konačno Tuoren mogao ispuniti sav svoj potencijal, pod uzvišenim pogledom Haelyna. Dvoboj magova nije me iznenadio, čak mi je drago što je bio samo verbalan...Možda pobjeda nije otišla najboljem kandidatu, ali ionako se mora iskazati, i sama zemlja ga mora prihvatiti kao maga koji ce njome vladati...Mislim da bi bilo vrijeme konačno prihvatiti ponudu Regenta za onim duhanom. A i bilo b vrijeme da otvoreno porazgovaram sa svećenikom Cureceana, da vidim koji su njegovi planovi...
Schoppar
Schoppar

Broj postova : 19
Join date : 08.10.2009
Age : 37
Lokacija : Čakovec

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Admin pon lis 26, 2009 11:42 pm

Gromoglasan pljesak odobravanja popratio je mudre regentove riječi. Čitava je dvorana odahnula i nastavila s proslavom. Gaerlond se pokunjio i izašao van primiren vojvodinim objašnjenjem uz pratnju garde. Melodičnost vještih endierskih muzikanata poticala je tijela na pokret, plesači su se zaplitali, rasplitali u kolopletu najvrsnijih plesnih ritmova. Tek je sad, činilo se, zabava dosezala vrhunac.
Orkestar je, kao sasječen nožem, stao.
Ogromna rozeta, koju su sastavljali najvrsniji umjetnici iz doba carstva, na istočnoj strani velike dvorane prsnula je u tisuće komadića. Kroz rupu je prokuljao crni dim, neprirodno hrupeći unutra ispunjavao je prostor iznad uplašenih glava. Niti dima počele su se vrtiti i mješati isprepličući se u oblik. iznad zaprepaštenih ljudi oblikovalo se lice. Bilo je izduljeno isklesano obrubljeno dugom crnom kosom koja mu je padala s tjemena kao u mrtvaca. Čitava je pojava djelovala nepokretno osim plamenobijelih očiju koje su tražile po dvorani. Prozborio je. Zidovi si kričali od bola koji im je nanosila snažna jeka:

- AL RHUOBHE, GHEALIE SIDHE DUNNEAR, KAL'OT DE CERILL A ETTRE!

Pogled mu se zaustavio i fiksirao na novom vojvodi. Gledao ga je duboko i s zanimanjem,

- PEALATA NON 'HU-MAN' DUNNEAR RUANNOCH FEERA! TER SOTEA CHOER UULE E FAESEA AMIN SHEER...

Izgovorivši zadnji slog prikaza se raspline i dim stade napuštati prostoriju kojom sad odjekuju jecaji i plač uzvanika iz kojih je hrabrost istekla poput prve kiše na sušom opaljenom tlu. Blijeda lica gospode i ucviljenih gospođa žurno napuštaju proslavu. Vijest o ponovnoj pojavi Vilenjaka preplaviti će čitav Anuire za najviše dvije zore...


ONI KOJI RAZUMIJU SIDHELIEN:
Spoiler:
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 107
Join date : 06.10.2009

https://brcro.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Clement uto lis 27, 2009 1:14 pm

Duboko sam se naklonio Hidalgi - "Hvala na čašici razgovora."
Dok sam odlazio za djevojkom, namjerno pojačavajući njezin strah, pokupio sam pogaču s govedinom sa pladnja i zaputio se gore.
Gore sam stigao taman na presudu tko će biti glavni čarobnjak Tuora, pogledom sam ispratio gubitnika kako odlazi i zaputio sam se za njim, nema ništa gore od čarobnjaka kojem je taština patila, znao sam to jako dobro!
Taman sam bio pred izlazom kada je, pa ne znam što je ali je govorilo vilenjački, progovorilo pozivom na "druženje" ili egzekuciju, još uvjek mi je teško razumjeti taj jezik!
Nisam imao vremena tom trenutku za to, požurio sam za Gaerlond-om!
Klimnio sam glavom prema Prelatu Corvinu, Shield of Curecean, nasmješio se i izašao van za čarobnjakom.
Clement
Clement

Broj postova : 23
Join date : 17.10.2009
Age : 1945

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Fliga uto lis 27, 2009 10:07 pm

Naravno nista drugo veceras niti nisam ocekavio. Sve bi bilo isuvise jednostavno da se ovako nesto nije dogodilo. Nakon ove nemile scene s Rhoubheovom prikazom smirio sam ljude koliko je to bilo u mojoj moci. Nije mi se svidio taj strah na njihovim licima. Ako ovako reagiraju na njegovu prikazu kako ce se onda ponasati pred njihovim macevima, kopljima i strelicama.
Hvala Rhoubheu Vilenjaku na njegovom pozivu u dvorac na obali jezera ali ipak mislit da se na njega necu odazvati. Kao mjeru predostroznosti postavio sam svoje vojnike na strateska mjesta oko dvorane i okolnih prostorija, kraj njih sam se osjecao sigurno, ne potpuno ali sigurnije nego bez njih.
Poslao sam jednoga vojnika po Clementa posto sam vidio da je posao za Gaelandom, a osobno sam pozvao Caelana, Sadiza, Corvina i novog dvorskog maga Ansema da mi se pridruze u razgovoru.
Fliga
Fliga

Broj postova : 32
Join date : 09.10.2009
Age : 42
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u - Page 2 Empty Re: Godina 551. od Pada carstva, Proslava darivanja, proljeće,u

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

brcro :: RPG :: Avanture

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.