brcro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vojvodino Visoko vijeće Turnena (PC)

+2
Clement
Admin
6 posters

Go down

Vojvodino Visoko vijeće Turnena (PC) Empty Vojvodino Visoko vijeće Turnena (PC)

Postaj  Admin ned lis 25, 2009 6:24 pm

Ovo je mjesto gdje se možete dogovarati međusobno, automatski i bez dodatne košte. Podrazumjeva se da se Veliko vijeće (čine ga PC-i, a presjeda vojvoda) sastaje min 1 mjesečno. Dakle, ovdje možete postati svoje zahtjeve, planove, 'table talk' i sl....
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 107
Join date : 06.10.2009

https://brcro.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Vojvodino Visoko vijeće Turnena (PC) Empty Re: Vojvodino Visoko vijeće Turnena (PC)

Postaj  Clement pet stu 06, 2009 7:18 pm

Uz blagi naklon vojvodi sam se ustao i obratio uvaženom auditorumu.

"Poštovani rođaci, suradnici u saveznici, naše provincije su zauzete od strane onih kojima zemlja ne pripada, uljezi i lopovi!
Od iznimne je važnosti da što prije djelujemo, rezolutno i bez milosti ili kajanja i očistimo svoju zemlju od onih koji su se spletkama i krvlju naših sugrađana dočepali onog što zakonski ne pripada njima.
Moj prijedlog je da prvo časni vojvoda uhvati u svoje ruke zakon u Tuor-u"

Pogledao samo ih značajno.
Clement
Clement

Broj postova : 23
Join date : 17.10.2009
Age : 1945

[Vrh] Go down

Vojvodino Visoko vijeće Turnena (PC) Empty Re: Vojvodino Visoko vijeće Turnena (PC)

Postaj  Fliga pet stu 06, 2009 9:55 pm

Ustanem se iz svoje stolice.

"Dragi prijatelji formalnosti ovdje nisu potrebene, a da budem iskrenit niti nisam ljubitelj formalnosti i etikete. Apsolutno se slazem sa svime sto je rekao Clement. Ponato vam je svima da se na podrucju nas zemlje nalazi nekoliko jedinica tudjinske vojske. Za sada nam nema druge nego da ih jos malo ostavimo na miru. Svaka akcija usmjerena protiv njih izazvati ce reakciju, a to nam je u ovome trenutku najmanje potrebno. Mogu predloziti samo ovo. Ono sto imate utvrdite i ako mozete razvijte posijede do kraja prije nego sto se pocnete siriti, a siriti se hocemo braco! U svim vasim akcijama koje se ticu vasih posjeda i dobara cu vas poduprijeti ako je to naravno u mojoj moci. Osobno moj prvi zadatak je preuzeti vlast, tj. otvoriti law holdinge tamo gdje jos mjesto nije zauzeto, a zatim cu pokusati nametnuti svoju vlast u svim provincijama naseg vojvodstva. Naravno prvi na redu je Tours Hold u kojem zelim nametnuti i postepeno preuzeti svu vlast. Ako jos tko ima kakvu dobru ideju ili prijedlog slobodno neku ju iznese."

Sjednem natrag u svoju stolicu.
Fliga
Fliga

Broj postova : 32
Join date : 09.10.2009
Age : 42
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Vojvodino Visoko vijeće Turnena (PC) Empty Re: Vojvodino Visoko vijeće Turnena (PC)

Postaj  drwoje pon vel 15, 2010 8:40 pm

Poštovani vojvodo, bit ću kratak.

Oduvijek je crkva pomagala ovom vojvodstvu u obrani od goblina i ostalih nemani sa sjeverne granice, kao i od izopačenih na zapadu. No, uslijed nedavnog rata i stanja koje je uslijedilo nakon njega više nema mnogo kopalja Cuiraecena ovdje. Uz Vašu dozvolu spreman sam ponovno početi dizati voljne ljude i obučavati ih. Mislim da bi to bilo dobro jer bi služilo i za obranu zemlje od goblinoida i vilenjaka, a i nakon što se poveća koncentracija vojnih postrojbi oslabit će legalnost zahtjeva Avana i Boeruiena da zadržavaju svoje postrojbe u Vojvodstvu. Zato, ukoliko ste mi voljni ustupiti law holding pomoću kojeg bih podigao te jedinice bio bih Vam zahvalan.
drwoje
drwoje

Broj postova : 27
Join date : 19.10.2009

[Vrh] Go down

Vojvodino Visoko vijeće Turnena (PC) Empty Re: Vojvodino Visoko vijeće Turnena (PC)

Postaj  Simba sri vel 17, 2010 4:56 am

Poštovani članovi vijeća.

Bit ću kratak i jasan. Moja namjera je u što kraćem roktu uspostaviti maksimalni broj trgovačkih ruta i novih cesta i mostova kroz ovu provinciju. Ukoliko mi to pođe za rukom, profitirati će cijelokupna populacija ove provincije, a i šire. Sa na taj način stečenom imovinom, podići ćemo armije koje će osigurati naše mjesto na ovom dijelu kontinenta. Također namjeravam osnovati jednu izviđačku jedinicu koja će svojom brzinom djelovanja brzo otkloniti moguće prijetnje na trgovačke rute kuće "Source of Maesilla". Kada trgovina bude pod kontrolom, Kuća Maesill biti će više nego zahvalna Vojvodi i pomoći mu na bilo koji odgovarjući način.

(1. akcija - Trgovačka ruta. 2. akcija - 1 scout unit. 3. akcija - po dogovoru, ako nikome trenutno ništa ne treba, onda još jedan unit scout-a)
Simba
Simba

Broj postova : 16
Join date : 17.10.2009
Age : 39
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Vojvodino Visoko vijeće Turnena (PC) Empty Re: Vojvodino Visoko vijeće Turnena (PC)

Postaj  Fliga pet oľu 05, 2010 11:51 pm

Slazem se s obojicom.
Moj pokusaj da uvedem law u tournens hold nije uspio.
Fliga
Fliga

Broj postova : 32
Join date : 09.10.2009
Age : 42
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Vojvodino Visoko vijeće Turnena (PC) Empty Re: Vojvodino Visoko vijeće Turnena (PC)

Postaj  Vucho sub oľu 06, 2010 12:28 pm

(1. akcija: cekam, 2. akcija: alchemy, 3. akcija: vidjeti cemo, po potrebi, ili dogovoru)
Vucho
Vucho
Admin

Broj postova : 23
Join date : 16.10.2009
Age : 39
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Vojvodino Visoko vijeće Turnena (PC) Empty Re: Vojvodino Visoko vijeće Turnena (PC)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.