brcro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

+3
Schoppar
Simba
Admin
7 posters

brcro :: RPG :: Avanture

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  drwoje čet stu 05, 2009 3:39 pm

Vrijeme je za trk, već sam previše vremena izgubio

Trčim prema čudovištu punom brzinom, znači 80 ft. move(sad bih na kraju runde trebao biti na 100 po mojoj procjeni)

Ništa ne govorim, štedim dah kako bi što prije došao do regenta i Haelynovca da im pomognem
Očito im je potrebna moja pomoć...
drwoje
drwoje

Broj postova : 27
Join date : 19.10.2009

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Admin čet stu 05, 2009 11:14 pm

RUNDA 4
Clement je odapeo strijelu koja je tek krznula zvijer (1dmg), nakon što se smjestio na poziciju u desno(170ft od meelea)
pogođeno čudovište kao da je ispustilo eksploziju bijesa i vatre iz sebe - plameni prsten proširio se na 30 ft uokolo zahvativši Harrasa i Caelina.
Harras:
Spoiler:
Caelin:
Spoiler:


Od bijesa je bacalo kanđe po vojvodi koji je stao u defanzivnu akciju zaklonivši se štitom. To je iskoristio Caelin koji je odlučnim udarcem ozljedio zvijer. (6dmg) Ovaj je urliknuo, ali nastavlja borbu nesmiljenom žestinom.
Prelat Corvin dao se u puni trk prema sukobu. (još 1 runda u 6. rundi je u meleu)
Ansem:
Spoiler:
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 107
Join date : 06.10.2009

https://brcro.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Fliga pet stu 06, 2009 1:48 am

Dovraga, prokleto bice me opeklo!!
"Umri ti necisti stvore!!!" - zaurlam iz sveg glasa i udarim bice ponovo svojim macem.

To hit:
+8 Fliga carried out 1 launched of one d20 :
13

Damage:
+6 Fliga carried out 1 launched of one d8 :
7
Fliga
Fliga

Broj postova : 32
Join date : 09.10.2009
Age : 42
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Clement pet stu 06, 2009 10:30 am

Ovo je bilo predaleko za moj kratki luk.
Punim trkom sam krenio prema čudovištu sa namjerom da priđem bliže na bolju poziciju pored drveta, lijevo od čudovišta.
Clement
Clement

Broj postova : 23
Join date : 17.10.2009
Age : 1945

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Schoppar pet stu 06, 2009 5:57 pm

Biće je očito ranjivo na čvrsti čelik u mojoj ruci, što znači da neću morati trošiti vrijeme tražeći pomoć od Haelyna i posvećivati svoje oružje...Odlično
Haelyn presudio nad tvojom poganom dušom promrsim kroz zube dok spuštam mač u povratnom zamahu

Schoppar carried out 1 launched of one d20 :
13
+2
+1 bless

Schoppar carried out 1 launched of one d10 :
7
+2
Schoppar
Schoppar

Broj postova : 19
Join date : 08.10.2009
Age : 37
Lokacija : Čakovec

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Admin pet stu 06, 2009 11:15 pm

runda 5:
Corvin se dao u bjesomučan trk, u trenutku je veo civilizacije pao s njega, okružuje bitku s lijeve strane.
Čudovište je skočilo na Harrasov mač koji ga je zasjekao poderavši mu čitavu desnu stranu. Kao poludjelo od krvi i bijesa stalo je svoje duge kanđe zarivati u vojvodu. Krv je štrcala na sve strane! (13dmg monsteru)
Harras:
Spoiler:

Caelin pokušava zahvatiti čudovište koje se ispreplelo s vojvodom u bliskoj borbi. Zadržavši ruku promašuje u pokušaju uzvratnog udarca. Dugi mač pjeva sjekući zrak kružnim pokretima u rukama Haelynova svečenika
Corvin maršira u krkljanac bijesno stežući svoj medaljon Curiacainea, najradije bi strgao oklop koji ga usporava...
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 107
Join date : 06.10.2009

https://brcro.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Fliga pet stu 06, 2009 11:28 pm

Ovratno bice me rasparalo svojim kandjama. Ako jos jednom to ponovi crijeva ce mi se prosuti po tlu. Nadam se da su braca svecenici to primjetila. Heal bi sada tako dobro dosao. S posljednjim snagama zakoracim bicu na desni bok (5feet move) i zamahnem jos jednom na bice.

To Hit:
Fliga carried out 1 launched of one d20 :
6
+7 +2flank

Damage:
Fliga carried out 1 launched of one d8 :
7
+8

ukljucena expertisa ac +1
Fliga
Fliga

Broj postova : 32
Join date : 09.10.2009
Age : 42
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Simba sub stu 07, 2009 3:41 am

30 ft move prema biću, pusam iz dugačkog luka s -2 zbog range incrementa.

To hit:
Spoiler:


Damage:
Spoiler:


Out of character:
Ispričavam se, tek sam sada uspio osposobiti da mi radi forum, JBG...
Simba
Simba

Broj postova : 16
Join date : 17.10.2009
Age : 39
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Schoppar sub stu 07, 2009 12:57 pm

Vidim da vojvoda bas i nije najbolje...Ipak cu trebati pomoc Haelyna u ovome....

U ime Haelyna, tvoja bol će nestati...

Odmaknem se od bića(5 ft. move) i uzimajući u ruke svoje najveće blago prizivam Haelynov blagi dodir lječenja, tako da vojvoda može nastaviti borbu...

Schoppar carried out 1 launched of one d8 :
6
+2
Schoppar
Schoppar

Broj postova : 19
Join date : 08.10.2009
Age : 37
Lokacija : Čakovec

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Admin ned stu 08, 2009 2:09 am

runda 6:
Emanuel otpušta strijelu nakon dugog nišanjenja. U zadnjem mu je trenutku ruka zadrhtala: što ako zakačim nekoga od svojih. drvana igla proljeće put neba. Promašaj.
Ranjeni vojvoda bezuspješno lamata mačem povlačeći se. Prelat Corvin dotrčava i privlači pozornost zvjeri koja se baca na njega. Razderao mu je vrat, viteška kaciga se otkačila i bubnula na tlo otkrivajući znojno lice poluvilenjaka. Rane i posjekotine su uskoro počele puštati krv...
Corvin:
Spoiler:

Caelin je zazvao Haelyna glas mu je na trenutke zadrhtao no izgovorivši ime boga zaštitnika Anuirea kao da je našao novu snagu. Vojvoda je osjetio kako njegove rane zacjeljuju milošću božjom. U dvojici ratnika rodila se nova odlučnost.
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 107
Join date : 06.10.2009

https://brcro.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Fliga ned stu 08, 2009 2:21 am

Necu se povuci dok bestija ne umre.
"umri, zlo, crni zemlja te progutala!" - udarac macem

To hit:
Fliga carried out 1 launched of one d20 :
5
+7 +2

Damage:
Fliga carried out 1 launched of one d8 :
6
+8

Expertise:
Ac+1
Fliga
Fliga

Broj postova : 32
Join date : 09.10.2009
Age : 42
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Schoppar ned stu 08, 2009 8:28 am

Vrijeme je da se ovo završi

Haelynova milost nije za takva nečista bića!!!!

Schoppar carried out 1 launched of one d20 :
18
+3
+2 flank
+1 bless

Schoppar carried out 1 launched of one d10 :
7
+2
Schoppar
Schoppar

Broj postova : 19
Join date : 08.10.2009
Age : 37
Lokacija : Čakovec

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Admin ned stu 08, 2009 11:41 pm

Runda 7:
Svi su stajali kao opčinjeni divljanjem čudovišta. ono je svoje kanđe bacalo po oklopu i štitovima svih koji su ga okruživali. U jednom je trenutku udarac probio prsni oklop Caelina, osjetivši još krvi zvjer je navalila još žešće.
Caelin
Spoiler:

Caelin podigne ogromni mač i kao da je udarac bio vođen Haelynovom rukom spusti se na vrat čudovišta. Glava je beživotno odskočila od tijela. Sve je poprskala krv udarca. Leš nije stigao pravo ni dotaći tlo a već se pretvorio u sivu izmaglicu da bi ubrzo nestao. Svima je bilo jasno da je teška magija u igri.

Smrknutih lica, uvjek oprezni, okupili su se oko obeliska nakon što se uvjeriše da više nema opasnosti. Ispred njih nalazio se spust od par kanenih blokova koji su služili kao stube sve do u podnožje golemog obeliska koje je bilo zatvoreno pločom od uglačana kamena. Na ploči, u samoj sredini, nalazile su se prekrasno ugravirane rune.
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 107
Join date : 06.10.2009

https://brcro.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Schoppar pon stu 09, 2009 6:06 pm

Mrzim magiju

Izvadim svileni rubac iz oklopa, dar mog vrlog oca, i stanem brisati mač, čekajući da mag odradi što već mora i da se maknemo sa ovog bezbožnog mjesta. Nije da sam se bojao, Haelyn će me zaštititi od svega, samo se nisam osjećao ugodno blizu toliko magije.
Schoppar
Schoppar

Broj postova : 19
Join date : 08.10.2009
Age : 37
Lokacija : Čakovec

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Vucho uto stu 10, 2009 5:53 pm

Vidjevsi da je opasnost prosla, Ansem krene prema stubama.
Spustajuci se niz kamene stube, pomno proucavajuci rune.

Knowledge(Arcana):
Spoiler:
Vucho
Vucho
Admin

Broj postova : 23
Join date : 16.10.2009
Age : 39
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Fliga uto stu 10, 2009 8:43 pm

Napokon je sve bilo gotovo. Na brzinu sam zavio rane. Prvo okrsaj je prosao brzo i ucinkovito, svidja mi se. Slijedeci put moze biti samo jos bolje, slijedeci puta cemo vec djelovati kao uigrana ekipa.

Matija

Spoiler:
Fliga
Fliga

Broj postova : 32
Join date : 09.10.2009
Age : 42
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Simba sri stu 11, 2009 3:39 pm

Ovo je bilo blizu... preblizu.

Pomislio sam, silazeći oprezno niz stube i pridružujući se Ansem-u koji je već podrobno promatrao rune na kamenu.

Knowledge Arcana:
Spoiler:


Deciper Script:
Spoiler:


"Što vi vidite, čarobnjače?"

Upitao sam Ansema, ne skidajući pogled s natpisa, ali sa smiješkom na licu. Magija je zabavna!
Simba
Simba

Broj postova : 16
Join date : 17.10.2009
Age : 39
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  drwoje sri stu 11, 2009 8:29 pm

Trgnuo sam se. Imao sam osjećaj kao da sam bio u transu. Valjda me moć ovog mjesta preplavila. Potencijal je toliki da me čak i u žaru bitke uspjeo baciti u trans.
Vojvoda je bio teško ozljeđen. Prišao sam mu, stavio ruke na ranu i rekao: Neka gospodar bitke zaliječi svoga vjernog slugu! (castam clw
Random number (1,Cool : 1
+2).

"Vrijeme je da netko otvori..."


Zadnja promjena: drwoje; sri stu 11, 2009 8:38 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
drwoje
drwoje

Broj postova : 27
Join date : 19.10.2009

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Admin sri stu 11, 2009 8:31 pm

Mag Ansem razgledava kamen. Čini se gladak i neizmjerno širok. Runa zrači magičnom energijom kao da priziva čaroliju. Jasno mu je da je to runa koja je umetnuta magijom koja i drži kamen na mjestu.
Baš kada se mislio predati progovori Emanuel koji je čitavo vrijeme pokazivao veliki interes za cjelu stvar: „ Runa simbolizira slovo C. Kao Caine. Ovo je njegov Čarobnjački potpis. Mislim da su vrata neotvoriva. Otvarala bi ih jedino čarolija Arcane mark ili Arcane lock... mislim, pogađam...“ nastavi uz osmjeh ignorirajući zbunjene poglede.
Vojvoda je sjedio na vrhu stuba. Prelati su se trudili zaviti mu rane. Poluotkopčani oklop jedva je preživio nalete proteklog smrtonosnog sukoba. Tek skorena krv je to potvrđivala.
Clement se lakoćom uspeo na visoki kamen odakle je pogledom presjecao okolinu. Ova je čistina odisala nemirom i strujanjima od kojeg čovjeka prolaze žmarci jeze. Blizina je bila mirna. Pogled mu je sezao iznad vrhova niskih stabala sve do vrhunaca planina koji su bili zaklonjeni oblacima. U tim brdima bio je dom bića kojega nijedan Anuirac nije želio susresti...
HP:
Harras. -23
Corvin: -11
Caelin: - 7

Ako Hrc ne posta (nemože na net) Corvin će baciti jedan clw vojvodi minimalno, ako traži, a kad dođe rolnut će.
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 107
Join date : 06.10.2009

https://brcro.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Schoppar čet stu 12, 2009 9:41 pm

Cekajuci da mag odradi svoje, shvatih da me zvijer povrijedila više nego sam shvatio u naletu adrenalina...Eh, mrsko mi je, ali opet moram molit Haelyna za blagoslov...


Potiho "Moćni oče, molim te svrati pogled na svog vjernika, te mu pruži blagi dodir liječenja"

Schoppar carried out 1 launched of one d8 :
4

+2
Schoppar
Schoppar

Broj postova : 19
Join date : 08.10.2009
Age : 37
Lokacija : Čakovec

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Admin pon stu 16, 2009 11:49 pm

Mag Ansem je, završivši dugo razmišljanje bacio čaroliju. Od njegovih riječi stijena je zadrhtala, zaškripala i stala se micati u stranu.

Pred družbom je zjapio crni otvor u kamenu - dugačak hodnik od neobrađene stijene. s stropa je lelujalo korjenje, a niz zidove cijedila se vlaga...
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 107
Join date : 06.10.2009

https://brcro.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves - Page 2 Empty Re: Kamen sumraka (Tuor D' Gaelad)-source 5- sjeverna brda Elves

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

brcro :: RPG :: Avanture

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.